Konferencija "Skaitmeninė statyba Lietuvoje. Pažanga 2013"

Gerbiami statybų sektoriaus dalyviai,

Lietuvos statybininkų asociacija kartu su LR Ūkio Ministerija ir Danijos Ambasada Lietuvoje ir partneriais organizuoja kasmetinę tarptautinę konferenciją „Skaitmeninė statyba Lietuvoje. Pažanga 2013“. Jau antrus metus iš eilės organizuojamas renginys vyks RESTA 2013 parodos metu.
Renginio data: 2013 metų balandžio 26 d, penktadienis, pradžia 9:30 (registracijos pradžia 9:00).
Renginio vieta: Litexpo konferencijų centro salė 5.1, Laisvės pr. 5, Vilnius.
Konferencijos partneriai: LR aplinkos ministerija, Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, Lietuvos architektų sąjunga, Lietuvos projektavimo įmonių asociacija, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga, Nacionalinė pasyvaus namo asociacija, Pastatų sertifikavimo ekspertų asociacija, Lietuvos vandens tiekėjų asociacija, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Kauno technologijos universitetas.
Daugiau informacijos: http://www.skaitmeninestatyba.lt/renginiai/konferencija2013