LSTP projekto baigiamoji konferencija

Gerbiami Lietuvos statybos technologinės platformos nariai, statybų sektoriaus dalyviai,

Kviečiame dalyvauti projekto Nr. VP1-3.1-ŠMM-05-K-02-006 „Lietuvos statybų technologinės platformos (LSTP) stiprinimas bei statybos sektoriaus mokslo tyrimų krypčių optimizavimas“ baigiamojoje konferencijoje, kuri vyks š.m. birželio 29 d. Šarūno viešbutyje, Raitininkų g. 4, Vilniuje.

Bus pristatytos Lietuvos statybų sektoriaus vystymo kryptys, verslo ir mokslo iniciatyvų finansavimo iki 2020 galimybės, vyks diskusijos kaip apjungti jėgas ir stiprinti verslo bei mokslo bendradarbiavimą, siekiant didinti Lietuvos statybų sektoriaus konkurencingumą užsienio rinkose.
Renginys atviras visiems Lietuvos statybų sektoriaus dalyviams ir nemokamas, tačiau būtina išankstinė registraciją.

Prašome iki 2015.06.25 dienos registruotis adresu ieva.ubarte@vgtu.lt ir cc: uab.mdprojects@gmail.com, nurodant savo vardą, pavardę, atstovaujamą instituciją/įmonę, telefono numerį ir el. paštą. Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: Ieva +370 671 28367

Asociacijų prašome išplatinti šį kvietimą Jūsų organizacijų nariams, įmonių prašome išplatinti savo partneriams.

Pridedame preliminarią renginio programą.
PROGRAMA
2015 m. birželio 29 d. Šarūno viešbutis. Raitininkų g. 4, Vilnius.
Dienotvarkė
  9:30      10:00     Dalyvių registracija
 10:00    10:10     Konferencijos atidarymas ir sveikinimai
10:10     10:35     LSTP projekto „Lietuvos statybų technologinės platformos (LSTP) stiprinimas bei statybos sektoriaus mokslo tyrimų krypčių optimizavimas“ pristatymas           Prof. Artūras Kaklauskas VGTU (Projekto vadovas) ; Vaidotas Šarka (LSTP)
10:35     11:00     Lietuvos mokslo akademijos pranešimas               Lietuvos mokslo akademijos atstovas
11:00     11:20     Kavos pertraukėlė.
11:20     11:45     Projekto „Lietuvos statybų technologinės platformos (LSTP) stiprinimas bei statybos sektoriaus mokslo tyrimų krypčių optimizavimas“ rezultatų įtaka tolimesnei platformos veiklai.         Artūras Jakubavičius (VGTU)
Projekto metu rengtų studijų ir tyrimų pristatymas / Verslo ir mokslo bendradarbiavimo kryptys  (Miestai ir pastatai; Gyvenimo kokybė)
11:45     12:05     Demografiniai NT vystymosi iššūkiai. Atskirų Lietuvos regionų darbo išteklių, socialinio ir ekonominio potencialo bei infrastruktūros būklės įvertinimas.  Tyrimas
Mindaugas Statulevičius (LNTPA)
12:05     12:25     Pastatų darnumo vertinimo sistemos parinkimo ir
adaptavimo Lietuvoje, įvertinant užsienio patirtį
galimybių studija. Gyvenimo kokybė       Vaidotas Trinkūnas (VGTU), Audrius
Banaitis (VGTU), Andrius Stasiukynas (Skirnuva)
12:25     12:40     Klausimai, diskusijos
12:40     13:30     Pietų pertrauka
Projekto metu rengtų studijų ir tyrimų pristatymas / Verslo ir mokslo bendradarbiavimo kryptys  (Gyvenimo kokybė, Skaitmeninė statyba, Statybinės medžiagos, Statybos procesai)
13:30     13:50     Lietuvos pastatų tvarumo vertinimo sistema. Gyvenimo kokybė                Gintaras Stauskis (Žaliųjų pastatų taryba)
13:50     14:10     Pažangių pasaulio požeminės statybos technologijų
vystymo galimybės Lietuvoje ir iššūkiai. (Studija, EU REFINE kryptys; LT praktika)               Audrius Čepulis (Rentinys); Vincentas Stragys (Lietuvos statybos inžinierių sąjunga)
14:10     14:30     Skaitmeninės statybos įgyvendinimo Lietuvos versle,
moksle ir viešuosiuose pirkimuose galimybių studija,
įvertinant gerąją užsienio praktiką.          Dainius Gudavičius (Skaitmeninė statyba), Darius Migilinskas (VGTU), Gintaris Cinelis (KTU), Gintaris Aksomitas (AGA-CAD); Vaidotas Šarka (Lietuvos statybininkų asociacija)
14:30     14:50     Klausimai, diskusijos
14:50     15:10     Kavos pertraukėlė.
15:10     15:30     Sumaniosios statybinės medžiagos          Vitoldas Vaitkevičius (KTU)
15:30     16:00     Daviklių taikymo, intelektinių sistemų bei biometrinių technologijų Lietuvos užstatytoje aplinkoje plėtros galimybių studijos, įvertinančios išsivysčiusių šalių patirtį Artūras Kaklauskas (VGTU), Ieva Ubartė (VGTU)
16:00     16:20     Statybos technologijos procesų optimizavimo taikant
inovatyvius ir efektyvius valdymo, organizavimo